Jazda za kierownicą Amfibii

249449 z VAT

Voucher na 10 lub 20-minutową jazdę za kierownicą wojskowej Amfibii Volvo BV 202 Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie. Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane przeżycie!

Choose an option
Jazda za kierownicą Amfibii – 20 minut
449 z VAT

Na stanie

Voucher na 10 lub 20-minutową jazdę za kierownicą wojskowej Amfibii Volvo BV 202 Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie. Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane przeżycie!
Jazda za kierownicą Amfibii – 10 minut
249 z VAT

Na stanie

Voucher na 10-minutową jazdę za kierownicą wojskowej Amfibii Volvo BV 202 Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie. Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane przeżycie!

Opis

Jak przebiega realizacja?

Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie.

Dla kogo przeznaczony jest pakiet?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane, ekstremalne, motoryzacyjne przeżycie!

Gdzie odbędzie się jazda?

Jazda odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości Amfibii w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj nasz tor pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Czy osoba obdarowana będzie mogła prowadzić Amfibie?

Oczywiście! Całość realizacji odbywa się za kierownicą pojazdu, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru.

Dane techniczne maszyny:

Typ pojazdu: transporter,
Trakcja: gąsienicowa,
Załoga: 1 + do 11 pasażerów,
Silnik 100 kM,
Prędkość:
na lądzie: 52 km/h,
w wodzie: 4,7 km/h,
Zasięg: 330 km.

Jak się ubrać?

Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój. Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru) za pośrednictwem lornetek (dwie udostępniamy stale na miejscu) i – tu wskazówka dla miłośników fotografii wybierających się do nas z własnym sprzętem – teleobiektywów. Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację?

Absolutnie nie! Wojskowa Amfibia sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Informacje dodatkowe

Czas trwania

10 minut, 20 minut

Uczestnicy

1 osoba

Termin ważności

1 rok

Może spodoba się również…