Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla dwojga (6 minut)

489 z VAT

Voucher na dwie sesje (2 x 3 minuty) w Aerotunelu. Loty odbędą się w obecności i asyście instruktora, który wcześniej przybliży technikę podczas szkolenia i w komfortowej atmosferze poprowadzi przez kolejne etapy przygody w powietrzu.

Brak w magazynie

Opis

Dla kogo przeznaczony jest pakiet?

Pakiet przeznaczony jest dla dwóch osób powyżej 15. roku życia*, chcących doświadczyć niezapomnianego, ekstremalnego przeżycia w powietrzu! Możliwa jest również realizacja usługi w pojedynkę, w formie dwóch następujących po sobie (z krótką przerwą) sesji – wyzwanie sportowe dla wytrzymałych!

* Dopuszczamy możliwość udziału osób młodszych, jednak nie niższych niż 150 cm. Wiek uczestnika może mieć również pośredni wpływ na jego zachowanie w powietrzu – powodzenie lotu w dużym stopniu zależy od uważnego wysłuchania szkolenia i zastosowania się do jego wytycznych oraz właściwej komunikacji z instruktorem – nie możemy więc zagwarantować jego docelowej, swobodnej formy (może być wymagana asysta instruktora i jego aktywna asekuracja w trakcie lotu).

Gdzie odbędzie się lot?

Loty z Klientami indywidualnymi realizujemy ok. 40 km od centrum

Kiedy można zrealizować voucher?

Nasz Aerotunel jest urządzeniem mobilnym, outdoorowym i stacjonować może wyłącznie na świeżym powietrzu, którym zasila strefę lotu. Temperatura powietrza ma bezpośredni wpływ na komfort lotu, więc spotkania z Klientami odbywamy wyłącznie w sezonie ciepłym – zwyczajowo od końca marca do początku listopada. Każdorazowo informacje o dostępnych terminach można uzyskać w naszym systemie rezerwacyjnym.

Planowany termin rozpoczęcia lotów w bieżącym sezonie: 27 kwietnia 2020.

Czy lot jest bezpieczny?

Lot w Aerotunelu jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Uczestnikowi na każdym kroku realizacji towarzyszą doświadczeni instruktorzy, którzy przygotowują do przeżycia merytorycznie (szkolenie) i technicznie (kombinezon, ochraniacze, kask). Samo urządzenie – z uwagi na swoją konstrukcję i możliwość stworzenia w pełni symulowanych i kontrolowanych warunków – gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas lotu nie pojawią się żadne zamierzone niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (jak salta, śruby, obroty na plecy itp.). Naszym celem jest zapoznanie uczestnika z ekstremalnym wydaniem powietrza (którego prędkość oscyluje w okolicach 200 km/h!), jednak w możliwie jak najbezpieczniejszej formie, tj. ucząc elementarnej postawy, pozwalającej utrzymać stabilną sylwetkę podczas lotu.

Jak się ubrać?

Ubieramy się jak na trening na świeżym powietrzu, dostosowując strój do obecnych warunków pogodowych – w lato polecamy krótki rękaw i krótkie spodenki, porą wiosenną i jesienną cieplejszy zestaw sportowy typu: dres (czy legginsy) plus bluza (czy inny długi rękaw). Ta sama kwestia dotyczy obuwia: sportowe, koniecznie sznurowane, na miękkiej podeszwie (adidasy, trampki, tenisówki).

Czy ktoś może obserwować lot?

Oczywiście! Realizacja odbywa się na przestronnym terenie zielonym, dając możliwość towarzyszenia w każdym z jej etapów, obserwacji i swobodnej dokumentacji przeżycia (zdjęcia, filmy). Jedyna uwaga – urządzenie podczas lotu emituje spory hałas, w związku z czym odradzamy bliską obecność niemowlaków i zwierząt – istot wrażliwych na głośne dźwięki!

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację?

Wspomnianym wcześniej warunkiem koniecznym jest odpowiednia temperatura powietrza – komfortowe realizacje zaczynają się od ok. 5-10 stopni Celsjusza, w związku z czym latamy wyłącznie w sezonie ciepłym (marzec-listopad). W trakcie sezonu istnieją teoretyczne okoliczności uniemożliwiające realizację, jednak w praktyce musielibyśmy mieć do czynienia z nagłymi i intensywnymi zjawiskami pogodowymi, jak burza czy huragan. W trzyletniej historii lotów zdarzyło się to dwukrotnie, sprowadzając umówione z Klientami spotkania do konieczności półgodzinnego przeczekania ww. anomalii – po których swobodnie odbyliśmy loty.

Informacje dodatkowe

Czas trwania lotu

3 minuty

Uczestnicy

1 osoba

Termin ważności

1 rok

Może spodoba się również…